Doktor Bilgileri

Dt. Furkan Burak Çömlekçi
Furkan Burak Çömlekçi (Samsun Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Furkan Burak Çömlekçi (Samsun Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Furkan Burak Çömlekçi ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Furkan Burak Çömlekçi ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Furkan Burak Çömlekçi ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Furkan Burak Çömlekçi ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Furkan Burak Çömlekçi ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Furkan,  Burak,  Çömlekçi,   SamsunFurkan Burak Çömlekçi Muayene ÜcretiFurkan Burak Çömlekçi Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFurkan Burak Çömlekçi Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFurkan Burak Çömlekçi ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFurkan Burak Çömlekçi Hakkında BilgiYorumlarFurkan Burak Çömlekçi KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFurkan Burak Çömlekçi HakkındaFurkan Burak Çömlekçi Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFurkan Burak Çömlekçi ÖzgeçmişiFurkan Burak Çömlekçi RandevuFurkan Burak Çömlekçi MuayenehaneFurkan Burak Çömlekçi Muayene ÜcretiFurkan Burak Çömlekçi ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFurkan Burak Çömlekçi BulGetirFurkan Burak Çömlekçi NeredeCep NoFurkan Burak Çömlekçi UzmanıFurkan Burak Çömlekçi Özel MuayeneFurkan Burak Çömlekçi NumarasıFurkan Burak Çömlekçi Nerede ÇalışıyorFurkan Burak Çömlekçi GörevliUzmanlıkAileFurkan Burak Çömlekçi ŞikayetFurkan Burak Çömlekçi ÖneriFurkan Burak Çömlekçi EleştiriHastalıklarıYorumlarFurkan Burak Çömlekçi KimdirSekreterHemşireFurkan Burak Çömlekçi Yeni BilgileriFurkan Burak Çömlekçi Hakkında BilgiCerrahHekimFurkan Burak Çömlekçi AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFurkan Burak Çömlekçi TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFurkan Burak Çömlekçi Doğum TarihiİrtibatFurkan Burak Çömlekçi Tedavi OlanlarSağlıkFurkan Burak Çömlekçi ÖzgeçmişFurkan Burak Çömlekçi BiyografiCerrahisiFurkan Burak Çömlekçi DoktordurFurkan Burak Çömlekçi Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFurkan Burak Çömlekçi TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFurkan Burak Çömlekçi Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Samsun / Ondokuzmayıs
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,704 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır