Doktor Bilgileri

Dr. Duygu Sürmelihindi
DUYGU SÜRMELİHİNDİ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DUYGU SÜRMELİHİNDİ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. DUYGU SÜRMELİHİNDİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. DUYGU SÜRMELİHİNDİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DUYGU SÜRMELİHİNDİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DUYGU SÜRMELİHİNDİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DUYGU SÜRMELİHİNDİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DUYGU SÜRMELİHİNDİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DUYGU SÜRMELİHİNDİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DUYGU,  SÜRMELİHİNDİ,   AdanaDUYGU SÜRMELİHİNDİ Muayene ÜcretiDUYGU SÜRMELİHİNDİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDUYGU SÜRMELİHİNDİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDUYGU SÜRMELİHİNDİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDUYGU SÜRMELİHİNDİ Hakkında BilgiYorumlarDUYGU SÜRMELİHİNDİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDUYGU SÜRMELİHİNDİ HakkındaDUYGU SÜRMELİHİNDİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDUYGU SÜRMELİHİNDİ ÖzgeçmişiDUYGU SÜRMELİHİNDİ RandevuDUYGU SÜRMELİHİNDİ MuayenehaneDUYGU SÜRMELİHİNDİ Muayene ÜcretiDUYGU SÜRMELİHİNDİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDUYGU SÜRMELİHİNDİ BulGetirDUYGU SÜRMELİHİNDİ NeredeCep NoDUYGU SÜRMELİHİNDİ UzmanıDUYGU SÜRMELİHİNDİ Özel MuayeneDUYGU SÜRMELİHİNDİ NumarasıDUYGU SÜRMELİHİNDİ Nerede ÇalışıyorDUYGU SÜRMELİHİNDİ GörevliUzmanlıkAileDUYGU SÜRMELİHİNDİ ŞikayetDUYGU SÜRMELİHİNDİ ÖneriDUYGU SÜRMELİHİNDİ EleştiriHastalıklarıYorumlarDUYGU SÜRMELİHİNDİ KimdirSekreterHemşireDUYGU SÜRMELİHİNDİ Yeni BilgileriDUYGU SÜRMELİHİNDİ Hakkında BilgiCerrahHekimDUYGU SÜRMELİHİNDİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDUYGU SÜRMELİHİNDİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDUYGU SÜRMELİHİNDİ Doğum TarihiİrtibatDUYGU SÜRMELİHİNDİ Tedavi OlanlarSağlıkDUYGU SÜRMELİHİNDİ ÖzgeçmişDUYGU SÜRMELİHİNDİ BiyografiCerrahisiDUYGU SÜRMELİHİNDİ DoktordurDUYGU SÜRMELİHİNDİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDUYGU SÜRMELİHİNDİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDUYGU SÜRMELİHİNDİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,418 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır