Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ayşe Aktaş
AYŞE AKTAŞ (İzmir Alerjik Hastalıklar Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE AKTAŞ (İzmir Alerjik Hastalıklar Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE AKTAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE AKTAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE AKTAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE AKTAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE AKTAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.AYŞE,  AKTAŞ,   İzmirAYŞE AKTAŞ Muayene ÜcretiAYŞE AKTAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE AKTAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE AKTAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE AKTAŞ Hakkında BilgiYorumlarAYŞE AKTAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE AKTAŞ HakkındaAYŞE AKTAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE AKTAŞ ÖzgeçmişiAYŞE AKTAŞ RandevuAYŞE AKTAŞ MuayenehaneAYŞE AKTAŞ Muayene ÜcretiAYŞE AKTAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE AKTAŞ BulGetirAYŞE AKTAŞ NeredeCep NoAYŞE AKTAŞ UzmanıAYŞE AKTAŞ Özel MuayeneAYŞE AKTAŞ NumarasıAYŞE AKTAŞ Nerede ÇalışıyorAYŞE AKTAŞ GörevliUzmanlıkAileAYŞE AKTAŞ ŞikayetAYŞE AKTAŞ ÖneriAYŞE AKTAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE AKTAŞ KimdirSekreterHemşireAYŞE AKTAŞ Yeni BilgileriAYŞE AKTAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE AKTAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE AKTAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE AKTAŞ Doğum TarihiİrtibatAYŞE AKTAŞ Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE AKTAŞ ÖzgeçmişAYŞE AKTAŞ BiyografiCerrahisiAYŞE AKTAŞ DoktordurAYŞE AKTAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE AKTAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE AKTAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAlerjikHastalıklarUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Karşıyaka
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 88,968 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır