Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şevket Balta
Şevket Balta (Ankara Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Şevket Balta (Ankara Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Şevket Balta ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Şevket Balta ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Şevket Balta ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Şevket Balta ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Şevket Balta ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Şevket,  Balta,   AnkaraŞevket Balta Muayene ÜcretiŞevket Balta Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞevket Balta Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞevket Balta ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞevket Balta Hakkında BilgiYorumlarŞevket Balta KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞevket Balta HakkındaŞevket Balta Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞevket Balta ÖzgeçmişiŞevket Balta RandevuŞevket Balta MuayenehaneŞevket Balta Muayene ÜcretiŞevket Balta ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞevket Balta BulGetirŞevket Balta NeredeCep NoŞevket Balta UzmanıŞevket Balta Özel MuayeneŞevket Balta NumarasıŞevket Balta Nerede ÇalışıyorŞevket Balta GörevliUzmanlıkAileŞevket Balta ŞikayetŞevket Balta ÖneriŞevket Balta EleştiriHastalıklarıYorumlarŞevket Balta KimdirSekreterHemşireŞevket Balta Yeni BilgileriŞevket Balta Hakkında BilgiCerrahHekimŞevket Balta AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞevket Balta TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞevket Balta Doğum TarihiİrtibatŞevket Balta Tedavi OlanlarSağlıkŞevket Balta ÖzgeçmişŞevket Balta BiyografiCerrahisiŞevket Balta DoktordurŞevket Balta Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞevket Balta TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞevket Balta Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyolojiYok,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (312) 304 2222
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18.002 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır