Doktor Bilgileri

Dr. Metehan Akbulut
Metehan Akbulut (Antalya Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Metehan Akbulut (Antalya Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Metehan Akbulut ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Metehan Akbulut ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Metehan Akbulut ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Metehan Akbulut ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Metehan Akbulut ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Metehan,  Akbulut,   AntalyaMetehan Akbulut Muayene ÜcretiMetehan Akbulut Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMetehan Akbulut Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMetehan Akbulut ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMetehan Akbulut Hakkında BilgiYorumlarMetehan Akbulut KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMetehan Akbulut HakkındaMetehan Akbulut Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMetehan Akbulut ÖzgeçmişiMetehan Akbulut RandevuMetehan Akbulut MuayenehaneMetehan Akbulut Muayene ÜcretiMetehan Akbulut ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMetehan Akbulut BulGetirMetehan Akbulut NeredeCep NoMetehan Akbulut UzmanıMetehan Akbulut Özel MuayeneMetehan Akbulut NumarasıMetehan Akbulut Nerede ÇalışıyorMetehan Akbulut GörevliUzmanlıkAileMetehan Akbulut ŞikayetMetehan Akbulut ÖneriMetehan Akbulut EleştiriHastalıklarıYorumlarMetehan Akbulut KimdirSekreterHemşireMetehan Akbulut Yeni BilgileriMetehan Akbulut Hakkında BilgiCerrahHekimMetehan Akbulut AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMetehan Akbulut TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMetehan Akbulut Doğum TarihiİrtibatMetehan Akbulut Tedavi OlanlarSağlıkMetehan Akbulut ÖzgeçmişMetehan Akbulut BiyografiCerrahisiMetehan Akbulut DoktordurMetehan Akbulut Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMetehan Akbulut TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMetehan Akbulut Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Antalya / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,992 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır