Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Muzaffer Zorlu
Muzaffer Zorlu (Antalya Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Muzaffer Zorlu (Antalya Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Muzaffer Zorlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Muzaffer Zorlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Muzaffer Zorlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Muzaffer Zorlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Muzaffer Zorlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Muzaffer,  Zorlu,   AntalyaMuzaffer Zorlu Muayene ÜcretiMuzaffer Zorlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMuzaffer Zorlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMuzaffer Zorlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMuzaffer Zorlu Hakkında BilgiYorumlarMuzaffer Zorlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMuzaffer Zorlu HakkındaMuzaffer Zorlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMuzaffer Zorlu ÖzgeçmişiMuzaffer Zorlu RandevuMuzaffer Zorlu MuayenehaneMuzaffer Zorlu Muayene ÜcretiMuzaffer Zorlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMuzaffer Zorlu BulGetirMuzaffer Zorlu NeredeCep NoMuzaffer Zorlu UzmanıMuzaffer Zorlu Özel MuayeneMuzaffer Zorlu NumarasıMuzaffer Zorlu Nerede ÇalışıyorMuzaffer Zorlu GörevliUzmanlıkAileMuzaffer Zorlu ŞikayetMuzaffer Zorlu ÖneriMuzaffer Zorlu EleştiriHastalıklarıYorumlarMuzaffer Zorlu KimdirSekreterHemşireMuzaffer Zorlu Yeni BilgileriMuzaffer Zorlu Hakkında BilgiCerrahHekimMuzaffer Zorlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMuzaffer Zorlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMuzaffer Zorlu Doğum TarihiİrtibatMuzaffer Zorlu Tedavi OlanlarSağlıkMuzaffer Zorlu ÖzgeçmişMuzaffer Zorlu BiyografiCerrahisiMuzaffer Zorlu DoktordurMuzaffer Zorlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMuzaffer Zorlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMuzaffer Zorlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Antalya / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,149 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır