Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Varol Nalçacioğlu
VAROL NALÇACIOĞLU (Kayseri Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VAROL NALÇACIOĞLU (Kayseri Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VAROL NALÇACIOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VAROL NALÇACIOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VAROL NALÇACIOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VAROL NALÇACIOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VAROL NALÇACIOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.VAROL,  NALÇACIOĞLU,   KayseriVAROL NALÇACIOĞLU Muayene ÜcretiVAROL NALÇACIOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVAROL NALÇACIOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVAROL NALÇACIOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVAROL NALÇACIOĞLU Hakkında BilgiYorumlarVAROL NALÇACIOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVAROL NALÇACIOĞLU HakkındaVAROL NALÇACIOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVAROL NALÇACIOĞLU ÖzgeçmişiVAROL NALÇACIOĞLU RandevuVAROL NALÇACIOĞLU MuayenehaneVAROL NALÇACIOĞLU Muayene ÜcretiVAROL NALÇACIOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVAROL NALÇACIOĞLU BulGetirVAROL NALÇACIOĞLU NeredeCep NoVAROL NALÇACIOĞLU UzmanıVAROL NALÇACIOĞLU Özel MuayeneVAROL NALÇACIOĞLU NumarasıVAROL NALÇACIOĞLU Nerede ÇalışıyorVAROL NALÇACIOĞLU GörevliUzmanlıkAileVAROL NALÇACIOĞLU ŞikayetVAROL NALÇACIOĞLU ÖneriVAROL NALÇACIOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarVAROL NALÇACIOĞLU KimdirSekreterHemşireVAROL NALÇACIOĞLU Yeni BilgileriVAROL NALÇACIOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimVAROL NALÇACIOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVAROL NALÇACIOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVAROL NALÇACIOĞLU Doğum TarihiİrtibatVAROL NALÇACIOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkVAROL NALÇACIOĞLU ÖzgeçmişVAROL NALÇACIOĞLU BiyografiCerrahisiVAROL NALÇACIOĞLU DoktordurVAROL NALÇACIOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVAROL NALÇACIOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVAROL NALÇACIOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Kayseri / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 59,777 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır