Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Salih Gençoğlan
salih gençoğlan (Kahramanmaraş Çocuk Psikiyatristi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor salih gençoğlan (Kahramanmaraş Çocuk Psikiyatristi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor salih gençoğlan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor salih gençoğlan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor salih gençoğlan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor salih gençoğlan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor salih gençoğlan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.salih,  gençoğlan,   Kahramanmaraşsalih gençoğlan Muayene Ücretisalih gençoğlan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlersalih gençoğlan Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatlerisalih gençoğlan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarsalih gençoğlan Hakkında BilgiYorumlarsalih gençoğlan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretisalih gençoğlan Hakkındasalih gençoğlan Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanısalih gençoğlan Özgeçmişisalih gençoğlan Randevusalih gençoğlan Muayenehanesalih gençoğlan Muayene Ücretisalih gençoğlan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarArasalih gençoğlan BulGetirsalih gençoğlan NeredeCep Nosalih gençoğlan Uzmanısalih gençoğlan Özel Muayenesalih gençoğlan Numarasısalih gençoğlan Nerede Çalışıyorsalih gençoğlan GörevliUzmanlıkAilesalih gençoğlan Şikayetsalih gençoğlan Önerisalih gençoğlan EleştiriHastalıklarıYorumlarsalih gençoğlan KimdirSekreterHemşiresalih gençoğlan Yeni Bilgilerisalih gençoğlan Hakkında BilgiCerrahHekimsalih gençoğlan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkiksalih gençoğlan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedavisalih gençoğlan Doğum Tarihiİrtibatsalih gençoğlan Tedavi OlanlarSağlıksalih gençoğlan Özgeçmişsalih gençoğlan BiyografiCerrahisisalih gençoğlan Doktordursalih gençoğlan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasısalih gençoğlan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirsalih gençoğlan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikiyatristiKAHRAMANMARAŞ,  NECİP,  FAZIL,  ŞEHİR,  HASTANESİ,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Kahramanmaraş / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23.896 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır