Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Nergül Çördük
Nergül Çördük (İzmir Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nergül Çördük (İzmir Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nergül Çördük ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nergül Çördük ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nergül Çördük ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nergül Çördük ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nergül Çördük ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Nergül,  Çördük,   İzmirNergül Çördük Muayene ÜcretiNergül Çördük Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNergül Çördük Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNergül Çördük ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNergül Çördük Hakkında BilgiYorumlarNergül Çördük KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNergül Çördük HakkındaNergül Çördük Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNergül Çördük ÖzgeçmişiNergül Çördük RandevuNergül Çördük MuayenehaneNergül Çördük Muayene ÜcretiNergül Çördük ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNergül Çördük BulGetirNergül Çördük NeredeCep NoNergül Çördük UzmanıNergül Çördük Özel MuayeneNergül Çördük NumarasıNergül Çördük Nerede ÇalışıyorNergül Çördük GörevliUzmanlıkAileNergül Çördük ŞikayetNergül Çördük ÖneriNergül Çördük EleştiriHastalıklarıYorumlarNergül Çördük KimdirSekreterHemşireNergül Çördük Yeni BilgileriNergül Çördük Hakkında BilgiCerrahHekimNergül Çördük AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNergül Çördük TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNergül Çördük Doğum TarihiİrtibatNergül Çördük Tedavi OlanlarSağlıkNergül Çördük ÖzgeçmişNergül Çördük BiyografiCerrahisiNergül Çördük DoktordurNergül Çördük Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNergül Çördük TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNergül Çördük Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,314 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır