Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Tamer Özekinci
TAMER ÖZEKİNCİ (Bursa Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TAMER ÖZEKİNCİ (Bursa Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TAMER ÖZEKİNCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TAMER ÖZEKİNCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TAMER ÖZEKİNCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TAMER ÖZEKİNCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TAMER ÖZEKİNCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.TAMER,  ÖZEKİNCİ,   BursaTAMER ÖZEKİNCİ Muayene ÜcretiTAMER ÖZEKİNCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTAMER ÖZEKİNCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTAMER ÖZEKİNCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTAMER ÖZEKİNCİ Hakkında BilgiYorumlarTAMER ÖZEKİNCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTAMER ÖZEKİNCİ HakkındaTAMER ÖZEKİNCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTAMER ÖZEKİNCİ ÖzgeçmişiTAMER ÖZEKİNCİ RandevuTAMER ÖZEKİNCİ MuayenehaneTAMER ÖZEKİNCİ Muayene ÜcretiTAMER ÖZEKİNCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTAMER ÖZEKİNCİ BulGetirTAMER ÖZEKİNCİ NeredeCep NoTAMER ÖZEKİNCİ UzmanıTAMER ÖZEKİNCİ Özel MuayeneTAMER ÖZEKİNCİ NumarasıTAMER ÖZEKİNCİ Nerede ÇalışıyorTAMER ÖZEKİNCİ GörevliUzmanlıkAileTAMER ÖZEKİNCİ ŞikayetTAMER ÖZEKİNCİ ÖneriTAMER ÖZEKİNCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarTAMER ÖZEKİNCİ KimdirSekreterHemşireTAMER ÖZEKİNCİ Yeni BilgileriTAMER ÖZEKİNCİ Hakkında BilgiCerrahHekimTAMER ÖZEKİNCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTAMER ÖZEKİNCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTAMER ÖZEKİNCİ Doğum TarihiİrtibatTAMER ÖZEKİNCİ Tedavi OlanlarSağlıkTAMER ÖZEKİNCİ ÖzgeçmişTAMER ÖZEKİNCİ BiyografiCerrahisiTAMER ÖZEKİNCİ DoktordurTAMER ÖZEKİNCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTAMER ÖZEKİNCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTAMER ÖZEKİNCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bursa / Nilüfer
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,852 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır