Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Güzide Aksu
Güzide Aksu (İzmir Çocuk Romatolojisi & Çocuk İmmünolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Güzide Aksu (İzmir Çocuk Romatolojisi & Çocuk İmmünolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Güzide Aksu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Güzide Aksu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Güzide Aksu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Güzide Aksu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Güzide Aksu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Güzide,  Aksu,   İzmirGüzide Aksu Muayene ÜcretiGüzide Aksu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGüzide Aksu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGüzide Aksu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGüzide Aksu Hakkında BilgiYorumlarGüzide Aksu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGüzide Aksu HakkındaGüzide Aksu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGüzide Aksu ÖzgeçmişiGüzide Aksu RandevuGüzide Aksu MuayenehaneGüzide Aksu Muayene ÜcretiGüzide Aksu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGüzide Aksu BulGetirGüzide Aksu NeredeCep NoGüzide Aksu UzmanıGüzide Aksu Özel MuayeneGüzide Aksu NumarasıGüzide Aksu Nerede ÇalışıyorGüzide Aksu GörevliUzmanlıkAileGüzide Aksu ŞikayetGüzide Aksu ÖneriGüzide Aksu EleştiriHastalıklarıYorumlarGüzide Aksu KimdirSekreterHemşireGüzide Aksu Yeni BilgileriGüzide Aksu Hakkında BilgiCerrahHekimGüzide Aksu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGüzide Aksu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGüzide Aksu Doğum TarihiİrtibatGüzide Aksu Tedavi OlanlarSağlıkGüzide Aksu ÖzgeçmişGüzide Aksu BiyografiCerrahisiGüzide Aksu DoktordurGüzide Aksu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGüzide Aksu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGüzide Aksu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukRomatolojisi&038;Çocukİmmünolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Bornova
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 72,590 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır