Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Sadi Akşehirli
Sadi AKŞEHİRLİ (Ordu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sadi AKŞEHİRLİ (Ordu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sadi AKŞEHİRLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sadi AKŞEHİRLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sadi AKŞEHİRLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sadi AKŞEHİRLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sadi AKŞEHİRLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Sadi,  AKŞEHİRLİ,   OrduSadi AKŞEHİRLİ Muayene ÜcretiSadi AKŞEHİRLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSadi AKŞEHİRLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSadi AKŞEHİRLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSadi AKŞEHİRLİ Hakkında BilgiYorumlarSadi AKŞEHİRLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSadi AKŞEHİRLİ HakkındaSadi AKŞEHİRLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSadi AKŞEHİRLİ ÖzgeçmişiSadi AKŞEHİRLİ RandevuSadi AKŞEHİRLİ MuayenehaneSadi AKŞEHİRLİ Muayene ÜcretiSadi AKŞEHİRLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSadi AKŞEHİRLİ BulGetirSadi AKŞEHİRLİ NeredeCep NoSadi AKŞEHİRLİ UzmanıSadi AKŞEHİRLİ Özel MuayeneSadi AKŞEHİRLİ NumarasıSadi AKŞEHİRLİ Nerede ÇalışıyorSadi AKŞEHİRLİ GörevliUzmanlıkAileSadi AKŞEHİRLİ ŞikayetSadi AKŞEHİRLİ ÖneriSadi AKŞEHİRLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarSadi AKŞEHİRLİ KimdirSekreterHemşireSadi AKŞEHİRLİ Yeni BilgileriSadi AKŞEHİRLİ Hakkında BilgiCerrahHekimSadi AKŞEHİRLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSadi AKŞEHİRLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSadi AKŞEHİRLİ Doğum TarihiİrtibatSadi AKŞEHİRLİ Tedavi OlanlarSağlıkSadi AKŞEHİRLİ ÖzgeçmişSadi AKŞEHİRLİ BiyografiCerrahisiSadi AKŞEHİRLİ DoktordurSadi AKŞEHİRLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSadi AKŞEHİRLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSadi AKŞEHİRLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ordu / Fatsa
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 70,435 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır