Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ali İhsan Değirmencioğlu
Ali İhsan Değirmencioğlu (Denizli Genel Cerrah Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ali İhsan Değirmencioğlu (Denizli Genel Cerrah Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ali İhsan Değirmencioğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ali İhsan Değirmencioğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ali İhsan Değirmencioğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ali İhsan Değirmencioğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ali İhsan Değirmencioğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Ali,  İhsan,  Değirmencioğlu,   DenizliAli İhsan Değirmencioğlu Muayene ÜcretiAli İhsan Değirmencioğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAli İhsan Değirmencioğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAli İhsan Değirmencioğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAli İhsan Değirmencioğlu Hakkında BilgiYorumlarAli İhsan Değirmencioğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAli İhsan Değirmencioğlu HakkındaAli İhsan Değirmencioğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAli İhsan Değirmencioğlu ÖzgeçmişiAli İhsan Değirmencioğlu RandevuAli İhsan Değirmencioğlu MuayenehaneAli İhsan Değirmencioğlu Muayene ÜcretiAli İhsan Değirmencioğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAli İhsan Değirmencioğlu BulGetirAli İhsan Değirmencioğlu NeredeCep NoAli İhsan Değirmencioğlu UzmanıAli İhsan Değirmencioğlu Özel MuayeneAli İhsan Değirmencioğlu NumarasıAli İhsan Değirmencioğlu Nerede ÇalışıyorAli İhsan Değirmencioğlu GörevliUzmanlıkAileAli İhsan Değirmencioğlu ŞikayetAli İhsan Değirmencioğlu ÖneriAli İhsan Değirmencioğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarAli İhsan Değirmencioğlu KimdirSekreterHemşireAli İhsan Değirmencioğlu Yeni BilgileriAli İhsan Değirmencioğlu Hakkında BilgiCerrahHekimAli İhsan Değirmencioğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAli İhsan Değirmencioğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAli İhsan Değirmencioğlu Doğum TarihiİrtibatAli İhsan Değirmencioğlu Tedavi OlanlarSağlıkAli İhsan Değirmencioğlu ÖzgeçmişAli İhsan Değirmencioğlu BiyografiCerrahisiAli İhsan Değirmencioğlu DoktordurAli İhsan Değirmencioğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAli İhsan Değirmencioğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAli İhsan Değirmencioğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrah-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 103,009 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır