Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Berkan Mersa
Berkan Mersa (İstanbul El Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Berkan Mersa (İstanbul El Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Berkan Mersa ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Berkan Mersa ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Berkan Mersa ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Berkan Mersa ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Berkan Mersa ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Berkan,  Mersa,   İstanbulBerkan Mersa Muayene ÜcretiBerkan Mersa Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBerkan Mersa Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBerkan Mersa ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBerkan Mersa Hakkında BilgiYorumlarBerkan Mersa KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBerkan Mersa HakkındaBerkan Mersa Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBerkan Mersa ÖzgeçmişiBerkan Mersa RandevuBerkan Mersa MuayenehaneBerkan Mersa Muayene ÜcretiBerkan Mersa ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBerkan Mersa BulGetirBerkan Mersa NeredeCep NoBerkan Mersa UzmanıBerkan Mersa Özel MuayeneBerkan Mersa NumarasıBerkan Mersa Nerede ÇalışıyorBerkan Mersa GörevliUzmanlıkAileBerkan Mersa ŞikayetBerkan Mersa ÖneriBerkan Mersa EleştiriHastalıklarıYorumlarBerkan Mersa KimdirSekreterHemşireBerkan Mersa Yeni BilgileriBerkan Mersa Hakkında BilgiCerrahHekimBerkan Mersa AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBerkan Mersa TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBerkan Mersa Doğum TarihiİrtibatBerkan Mersa Tedavi OlanlarSağlıkBerkan Mersa ÖzgeçmişBerkan Mersa BiyografiCerrahisiBerkan Mersa DoktordurBerkan Mersa Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBerkan Mersa TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBerkan Mersa Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirElCerrahisiUzmanı
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Gaziosmanpaşa
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (212) 563 4200
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20.966 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır