Doktor Bilgileri

Prof.Dr. İsmail Bülent Özçelik
İsmail Bülent Özçelik (İstanbul Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İsmail Bülent Özçelik (İstanbul Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İsmail Bülent Özçelik ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İsmail Bülent Özçelik ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İsmail Bülent Özçelik ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İsmail Bülent Özçelik ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İsmail Bülent Özçelik ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.İsmail,  Bülent,  Özçelik,   İstanbulİsmail Bülent Özçelik Muayene Ücretiİsmail Bülent Özçelik Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİsmail Bülent Özçelik Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİsmail Bülent Özçelik ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİsmail Bülent Özçelik Hakkında BilgiYorumlarİsmail Bülent Özçelik KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİsmail Bülent Özçelik Hakkındaİsmail Bülent Özçelik Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİsmail Bülent Özçelik Özgeçmişiİsmail Bülent Özçelik Randevuİsmail Bülent Özçelik Muayenehaneİsmail Bülent Özçelik Muayene Ücretiİsmail Bülent Özçelik ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİsmail Bülent Özçelik BulGetirİsmail Bülent Özçelik NeredeCep Noİsmail Bülent Özçelik Uzmanıİsmail Bülent Özçelik Özel Muayeneİsmail Bülent Özçelik Numarasıİsmail Bülent Özçelik Nerede Çalışıyorİsmail Bülent Özçelik GörevliUzmanlıkAileİsmail Bülent Özçelik Şikayetİsmail Bülent Özçelik Öneriİsmail Bülent Özçelik EleştiriHastalıklarıYorumlarİsmail Bülent Özçelik KimdirSekreterHemşireİsmail Bülent Özçelik Yeni Bilgileriİsmail Bülent Özçelik Hakkında BilgiCerrahHekimİsmail Bülent Özçelik AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİsmail Bülent Özçelik TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİsmail Bülent Özçelik Doğum Tarihiİrtibatİsmail Bülent Özçelik Tedavi OlanlarSağlıkİsmail Bülent Özçelik Özgeçmişİsmail Bülent Özçelik BiyografiCerrahisiİsmail Bülent Özçelik Doktordurİsmail Bülent Özçelik Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİsmail Bülent Özçelik TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİsmail Bülent Özçelik Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopediveTravmatolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Gaziosmanpaşa
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 89,935 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır