Doktor Bilgileri

Dt. Ayşegül Öztürk
Ayşegül Öztürk (Kocaeli Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ayşegül Öztürk (Kocaeli Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ayşegül Öztürk ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ayşegül Öztürk ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ayşegül Öztürk ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ayşegül Öztürk ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ayşegül Öztürk ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Ayşegül,  Öztürk,   KocaeliAyşegül Öztürk Muayene ÜcretiAyşegül Öztürk Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAyşegül Öztürk Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAyşegül Öztürk ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAyşegül Öztürk Hakkında BilgiYorumlarAyşegül Öztürk KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAyşegül Öztürk HakkındaAyşegül Öztürk Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAyşegül Öztürk ÖzgeçmişiAyşegül Öztürk RandevuAyşegül Öztürk MuayenehaneAyşegül Öztürk Muayene ÜcretiAyşegül Öztürk ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAyşegül Öztürk BulGetirAyşegül Öztürk NeredeCep NoAyşegül Öztürk UzmanıAyşegül Öztürk Özel MuayeneAyşegül Öztürk NumarasıAyşegül Öztürk Nerede ÇalışıyorAyşegül Öztürk GörevliUzmanlıkAileAyşegül Öztürk ŞikayetAyşegül Öztürk ÖneriAyşegül Öztürk EleştiriHastalıklarıYorumlarAyşegül Öztürk KimdirSekreterHemşireAyşegül Öztürk Yeni BilgileriAyşegül Öztürk Hakkında BilgiCerrahHekimAyşegül Öztürk AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAyşegül Öztürk TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAyşegül Öztürk Doğum TarihiİrtibatAyşegül Öztürk Tedavi OlanlarSağlıkAyşegül Öztürk ÖzgeçmişAyşegül Öztürk BiyografiCerrahisiAyşegül Öztürk DoktordurAyşegül Öztürk Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAyşegül Öztürk TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAyşegül Öztürk Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Kocaeli / Gebze
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 73,971 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır