Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kadir AğladIoğlu
Kadir Ağladıoğlu  (İstanbul Radyoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Kadir Ağladıoğlu (İstanbul Radyoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Kadir Ağladıoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Kadir Ağladıoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Kadir Ağladıoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Kadir Ağladıoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Kadir Ağladıoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Kadir,  Ağladıoğlu,   İstanbulKadir Ağladıoğlu Muayene ÜcretiKadir Ağladıoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKadir Ağladıoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKadir Ağladıoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKadir Ağladıoğlu Hakkında BilgiYorumlarKadir Ağladıoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKadir Ağladıoğlu HakkındaKadir Ağladıoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKadir Ağladıoğlu ÖzgeçmişiKadir Ağladıoğlu RandevuKadir Ağladıoğlu MuayenehaneKadir Ağladıoğlu Muayene ÜcretiKadir Ağladıoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKadir Ağladıoğlu BulGetirKadir Ağladıoğlu NeredeCep NoKadir Ağladıoğlu UzmanıKadir Ağladıoğlu Özel MuayeneKadir Ağladıoğlu NumarasıKadir Ağladıoğlu Nerede ÇalışıyorKadir Ağladıoğlu GörevliUzmanlıkAileKadir Ağladıoğlu ŞikayetKadir Ağladıoğlu ÖneriKadir Ağladıoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarKadir Ağladıoğlu KimdirSekreterHemşireKadir Ağladıoğlu Yeni BilgileriKadir Ağladıoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimKadir Ağladıoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKadir Ağladıoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKadir Ağladıoğlu Doğum TarihiİrtibatKadir Ağladıoğlu Tedavi OlanlarSağlıkKadir Ağladıoğlu ÖzgeçmişKadir Ağladıoğlu BiyografiCerrahisiKadir Ağladıoğlu DoktordurKadir Ağladıoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKadir Ağladıoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKadir Ağladıoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Beykoz
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 88,251 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır