Doktor Bilgileri

Dt. Bünyamin Dal
Bünyamin Dal (İstanbul Diş hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bünyamin Dal (İstanbul Diş hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Bünyamin Dal ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Bünyamin Dal ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Bünyamin Dal ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Bünyamin Dal ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Bünyamin Dal ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Bünyamin,  Dal,   İstanbulBünyamin Dal Muayene ÜcretiBünyamin Dal Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBünyamin Dal Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBünyamin Dal ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBünyamin Dal Hakkında BilgiYorumlarBünyamin Dal KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBünyamin Dal HakkındaBünyamin Dal Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBünyamin Dal ÖzgeçmişiBünyamin Dal RandevuBünyamin Dal MuayenehaneBünyamin Dal Muayene ÜcretiBünyamin Dal ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBünyamin Dal BulGetirBünyamin Dal NeredeCep NoBünyamin Dal UzmanıBünyamin Dal Özel MuayeneBünyamin Dal NumarasıBünyamin Dal Nerede ÇalışıyorBünyamin Dal GörevliUzmanlıkAileBünyamin Dal ŞikayetBünyamin Dal ÖneriBünyamin Dal EleştiriHastalıklarıYorumlarBünyamin Dal KimdirSekreterHemşireBünyamin Dal Yeni BilgileriBünyamin Dal Hakkında BilgiCerrahHekimBünyamin Dal AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBünyamin Dal TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBünyamin Dal Doğum TarihiİrtibatBünyamin Dal Tedavi OlanlarSağlıkBünyamin Dal ÖzgeçmişBünyamin Dal BiyografiCerrahisiBünyamin Dal DoktordurBünyamin Dal Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBünyamin Dal TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBünyamin Dal Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişhekimiBagdat,  cad,  no404,  Suadiye,  Kadıkoy,  Vividenta,  diş,  klinik,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Kadıköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (216) 416 1111
Faks Numarası
0 (216) 407 2929
Hastane Telefonu
0 (216) 416 1111
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20.782 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır