Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet Uslu
Ahmet Uslu (İstanbul İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Uslu (İstanbul İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ahmet,  Uslu,   İstanbulAhmet Uslu Muayene ÜcretiAhmet Uslu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Uslu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Uslu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Uslu Hakkında BilgiYorumlarAhmet Uslu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Uslu HakkındaAhmet Uslu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Uslu ÖzgeçmişiAhmet Uslu RandevuAhmet Uslu MuayenehaneAhmet Uslu Muayene ÜcretiAhmet Uslu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Uslu BulGetirAhmet Uslu NeredeCep NoAhmet Uslu UzmanıAhmet Uslu Özel MuayeneAhmet Uslu NumarasıAhmet Uslu Nerede ÇalışıyorAhmet Uslu GörevliUzmanlıkAileAhmet Uslu ŞikayetAhmet Uslu ÖneriAhmet Uslu EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Uslu KimdirSekreterHemşireAhmet Uslu Yeni BilgileriAhmet Uslu Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Uslu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Uslu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Uslu Doğum TarihiİrtibatAhmet Uslu Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Uslu ÖzgeçmişAhmet Uslu BiyografiCerrahisiAhmet Uslu DoktordurAhmet Uslu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Uslu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Uslu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanıHarbiye,  Mahallesi,  Abdi,  İpekçi,  Cad,  Reasürans,  Han,  1,  No:57,  K:4,  34367,  Şişliİstanbul,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Şişli
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (533) 518 6463
Faks Numarası
Hastane Telefonu
0 (212) 219 3241
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14.505 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Normal bir insan vücudunda bulunan elektrik 25 Wattlık bir lambayı dakikalarca yakabilir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır