Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ömer Şentürk
Ömer Şentürk (İstanbul Dahiliye Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ömer Şentürk (İstanbul Dahiliye Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ömer Şentürk ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ömer Şentürk ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ömer Şentürk ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ömer Şentürk ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ömer Şentürk ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Ömer,  Şentürk,   İstanbulÖmer Şentürk Muayene ÜcretiÖmer Şentürk Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖmer Şentürk Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖmer Şentürk ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖmer Şentürk Hakkında BilgiYorumlarÖmer Şentürk KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖmer Şentürk HakkındaÖmer Şentürk Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖmer Şentürk ÖzgeçmişiÖmer Şentürk RandevuÖmer Şentürk MuayenehaneÖmer Şentürk Muayene ÜcretiÖmer Şentürk ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖmer Şentürk BulGetirÖmer Şentürk NeredeCep NoÖmer Şentürk UzmanıÖmer Şentürk Özel MuayeneÖmer Şentürk NumarasıÖmer Şentürk Nerede ÇalışıyorÖmer Şentürk GörevliUzmanlıkAileÖmer Şentürk ŞikayetÖmer Şentürk ÖneriÖmer Şentürk EleştiriHastalıklarıYorumlarÖmer Şentürk KimdirSekreterHemşireÖmer Şentürk Yeni BilgileriÖmer Şentürk Hakkında BilgiCerrahHekimÖmer Şentürk AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖmer Şentürk TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖmer Şentürk Doğum TarihiİrtibatÖmer Şentürk Tedavi OlanlarSağlıkÖmer Şentürk ÖzgeçmişÖmer Şentürk BiyografiCerrahisiÖmer Şentürk DoktordurÖmer Şentürk Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖmer Şentürk TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖmer Şentürk Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliyeUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Pendik
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,892 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır