Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. AslI Tarcan
Aslı Tarcan (İstanbul Saç Ekimi Uzmanlığı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Aslı Tarcan (İstanbul Saç Ekimi Uzmanlığı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Aslı,  Tarcan,   İstanbulAslı Tarcan Muayene ÜcretiAslı Tarcan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAslı Tarcan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAslı Tarcan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAslı Tarcan Hakkında BilgiYorumlarAslı Tarcan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAslı Tarcan HakkındaAslı Tarcan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAslı Tarcan ÖzgeçmişiAslı Tarcan RandevuAslı Tarcan MuayenehaneAslı Tarcan Muayene ÜcretiAslı Tarcan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAslı Tarcan BulGetirAslı Tarcan NeredeCep NoAslı Tarcan UzmanıAslı Tarcan Özel MuayeneAslı Tarcan NumarasıAslı Tarcan Nerede ÇalışıyorAslı Tarcan GörevliUzmanlıkAileAslı Tarcan ŞikayetAslı Tarcan ÖneriAslı Tarcan EleştiriHastalıklarıYorumlarAslı Tarcan KimdirSekreterHemşireAslı Tarcan Yeni BilgileriAslı Tarcan Hakkında BilgiCerrahHekimAslı Tarcan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAslı Tarcan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAslı Tarcan Doğum TarihiİrtibatAslı Tarcan Tedavi OlanlarSağlıkAslı Tarcan ÖzgeçmişAslı Tarcan BiyografiCerrahisiAslı Tarcan DoktordurAslı Tarcan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAslı Tarcan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAslı Tarcan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirSaçEkimiUzmanlığıbakırköy,  incirli,  ethica,  hastanesi,  ethica,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Bakırköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (546) 633 2959
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43.325 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Sigara nedeniyle her yıl 6 milyon insan hayatını kaybetmektedir. Bu ölümlerin yaklaşık 1 milyonu direkt sigara kullanımı nedeniyle değil sigara dumanına maruz kalma nedeniyle görülmektedir. Dünya genelinde sigara içen 1 milyar insanın %80'i gelişmemiş ve gelişmekte olan ülkelerde yaşamaktadır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır