Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hüseyin Alaçam
Hüseyin Alaçam (Denizli Psikiyatri Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hüseyin Alaçam (Denizli Psikiyatri Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hüseyin Alaçam ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hüseyin Alaçam ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hüseyin Alaçam ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hüseyin Alaçam ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hüseyin Alaçam ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Hüseyin,  Alaçam,   DenizliHüseyin Alaçam Muayene ÜcretiHüseyin Alaçam Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHüseyin Alaçam Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHüseyin Alaçam ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHüseyin Alaçam Hakkında BilgiYorumlarHüseyin Alaçam KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHüseyin Alaçam HakkındaHüseyin Alaçam Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHüseyin Alaçam ÖzgeçmişiHüseyin Alaçam RandevuHüseyin Alaçam MuayenehaneHüseyin Alaçam Muayene ÜcretiHüseyin Alaçam ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHüseyin Alaçam BulGetirHüseyin Alaçam NeredeCep NoHüseyin Alaçam UzmanıHüseyin Alaçam Özel MuayeneHüseyin Alaçam NumarasıHüseyin Alaçam Nerede ÇalışıyorHüseyin Alaçam GörevliUzmanlıkAileHüseyin Alaçam ŞikayetHüseyin Alaçam ÖneriHüseyin Alaçam EleştiriHastalıklarıYorumlarHüseyin Alaçam KimdirSekreterHemşireHüseyin Alaçam Yeni BilgileriHüseyin Alaçam Hakkında BilgiCerrahHekimHüseyin Alaçam AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHüseyin Alaçam TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHüseyin Alaçam Doğum TarihiİrtibatHüseyin Alaçam Tedavi OlanlarSağlıkHüseyin Alaçam ÖzgeçmişHüseyin Alaçam BiyografiCerrahisiHüseyin Alaçam DoktordurHüseyin Alaçam Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHüseyin Alaçam TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHüseyin Alaçam Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPsikiyatriUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 119,840 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır