Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Serdar Şahin
Serdar Şahin (İstanbul Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Serdar Şahin (İstanbul Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Serdar Şahin ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Serdar Şahin ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Serdar Şahin ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Serdar Şahin ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Serdar Şahin ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Serdar,  Şahin,   İstanbulSerdar Şahin Muayene ÜcretiSerdar Şahin Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSerdar Şahin Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSerdar Şahin ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSerdar Şahin Hakkında BilgiYorumlarSerdar Şahin KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSerdar Şahin HakkındaSerdar Şahin Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSerdar Şahin ÖzgeçmişiSerdar Şahin RandevuSerdar Şahin MuayenehaneSerdar Şahin Muayene ÜcretiSerdar Şahin ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSerdar Şahin BulGetirSerdar Şahin NeredeCep NoSerdar Şahin UzmanıSerdar Şahin Özel MuayeneSerdar Şahin NumarasıSerdar Şahin Nerede ÇalışıyorSerdar Şahin GörevliUzmanlıkAileSerdar Şahin ŞikayetSerdar Şahin ÖneriSerdar Şahin EleştiriHastalıklarıYorumlarSerdar Şahin KimdirSekreterHemşireSerdar Şahin Yeni BilgileriSerdar Şahin Hakkında BilgiCerrahHekimSerdar Şahin AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSerdar Şahin TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSerdar Şahin Doğum TarihiİrtibatSerdar Şahin Tedavi OlanlarSağlıkSerdar Şahin ÖzgeçmişSerdar Şahin BiyografiCerrahisiSerdar Şahin DoktordurSerdar Şahin Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSerdar Şahin TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSerdar Şahin Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Pendik
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,302 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır