Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Veli Kala
Veli KALA (İzmir Kardiyolog Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Veli KALA (İzmir Kardiyolog Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Veli KALA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Veli KALA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Veli KALA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Veli KALA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Veli KALA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Veli,  KALA,   İzmirVeli KALA Muayene ÜcretiVeli KALA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVeli KALA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVeli KALA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVeli KALA Hakkında BilgiYorumlarVeli KALA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVeli KALA HakkındaVeli KALA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVeli KALA ÖzgeçmişiVeli KALA RandevuVeli KALA MuayenehaneVeli KALA Muayene ÜcretiVeli KALA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVeli KALA BulGetirVeli KALA NeredeCep NoVeli KALA UzmanıVeli KALA Özel MuayeneVeli KALA NumarasıVeli KALA Nerede ÇalışıyorVeli KALA GörevliUzmanlıkAileVeli KALA ŞikayetVeli KALA ÖneriVeli KALA EleştiriHastalıklarıYorumlarVeli KALA KimdirSekreterHemşireVeli KALA Yeni BilgileriVeli KALA Hakkında BilgiCerrahHekimVeli KALA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVeli KALA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVeli KALA Doğum TarihiİrtibatVeli KALA Tedavi OlanlarSağlıkVeli KALA ÖzgeçmişVeli KALA BiyografiCerrahisiVeli KALA DoktordurVeli KALA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVeli KALA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVeli KALA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyolog-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Bornova
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 85,705 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır