Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Selin Kala
Selin Kala (İzmir Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Selin Kala (İzmir Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Selin,  Kala,   İzmirSelin Kala Muayene ÜcretiSelin Kala Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSelin Kala Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSelin Kala ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSelin Kala Hakkında BilgiYorumlarSelin Kala KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSelin Kala HakkındaSelin Kala Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSelin Kala ÖzgeçmişiSelin Kala RandevuSelin Kala MuayenehaneSelin Kala Muayene ÜcretiSelin Kala ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSelin Kala BulGetirSelin Kala NeredeCep NoSelin Kala UzmanıSelin Kala Özel MuayeneSelin Kala NumarasıSelin Kala Nerede ÇalışıyorSelin Kala GörevliUzmanlıkAileSelin Kala ŞikayetSelin Kala ÖneriSelin Kala EleştiriHastalıklarıYorumlarSelin Kala KimdirSekreterHemşireSelin Kala Yeni BilgileriSelin Kala Hakkında BilgiCerrahHekimSelin Kala AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSelin Kala TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSelin Kala Doğum TarihiİrtibatSelin Kala Tedavi OlanlarSağlıkSelin Kala ÖzgeçmişSelin Kala BiyografiCerrahisiSelin Kala DoktordurSelin Kala Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSelin Kala TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSelin Kala Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGöğüsHastalıklarıUzmanıKazımdirik,  Mh,  Mustafa,  Kemal,  Cad,  No:122C,  35100,  Bornovaİzmir,  Özel,  Bornova,  Sağlık,  Tıp,  Merkezi,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Bornova
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 374 1423
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1.055 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Görünüş : Gözünüzün hemen altında elmacık kemiğiniz üzerine bir cetvel yerleştirin. Sonra cetvelin üstüne bir kredi kartı yerleştirin kartı en rahat okuduğunuz uzaklığı ölçün. Ne kadar yakına gelirse gelsin kartı rahat okuyabiliyorsanız göz sağlığınızın iyi olduğu anlamına geliyor.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır