Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ümit AkIn Dere
Ümit Akın DERE (Ankara Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ümit Akın DERE (Ankara Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ümit Akın DERE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ümit Akın DERE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ümit Akın DERE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ümit Akın DERE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ümit Akın DERE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ümit,  Akın,  DERE,   AnkaraÜmit Akın DERE Muayene ÜcretiÜmit Akın DERE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜmit Akın DERE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜmit Akın DERE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜmit Akın DERE Hakkında BilgiYorumlarÜmit Akın DERE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜmit Akın DERE HakkındaÜmit Akın DERE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜmit Akın DERE ÖzgeçmişiÜmit Akın DERE RandevuÜmit Akın DERE MuayenehaneÜmit Akın DERE Muayene ÜcretiÜmit Akın DERE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜmit Akın DERE BulGetirÜmit Akın DERE NeredeCep NoÜmit Akın DERE UzmanıÜmit Akın DERE Özel MuayeneÜmit Akın DERE NumarasıÜmit Akın DERE Nerede ÇalışıyorÜmit Akın DERE GörevliUzmanlıkAileÜmit Akın DERE ŞikayetÜmit Akın DERE ÖneriÜmit Akın DERE EleştiriHastalıklarıYorumlarÜmit Akın DERE KimdirSekreterHemşireÜmit Akın DERE Yeni BilgileriÜmit Akın DERE Hakkında BilgiCerrahHekimÜmit Akın DERE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜmit Akın DERE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜmit Akın DERE Doğum TarihiİrtibatÜmit Akın DERE Tedavi OlanlarSağlıkÜmit Akın DERE ÖzgeçmişÜmit Akın DERE BiyografiCerrahisiÜmit Akın DERE DoktordurÜmit Akın DERE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜmit Akın DERE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜmit Akın DERE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Çankaya
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 82,597 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır