Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Kenan Koç
Kenan KOÇ (Kocaeli Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Kenan KOÇ (Kocaeli Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Kenan KOÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Kenan KOÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Kenan KOÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Kenan KOÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Kenan KOÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Kenan,  KOÇ,   KocaeliKenan KOÇ Muayene ÜcretiKenan KOÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKenan KOÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKenan KOÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKenan KOÇ Hakkında BilgiYorumlarKenan KOÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKenan KOÇ HakkındaKenan KOÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKenan KOÇ ÖzgeçmişiKenan KOÇ RandevuKenan KOÇ MuayenehaneKenan KOÇ Muayene ÜcretiKenan KOÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKenan KOÇ BulGetirKenan KOÇ NeredeCep NoKenan KOÇ UzmanıKenan KOÇ Özel MuayeneKenan KOÇ NumarasıKenan KOÇ Nerede ÇalışıyorKenan KOÇ GörevliUzmanlıkAileKenan KOÇ ŞikayetKenan KOÇ ÖneriKenan KOÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarKenan KOÇ KimdirSekreterHemşireKenan KOÇ Yeni BilgileriKenan KOÇ Hakkında BilgiCerrahHekimKenan KOÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKenan KOÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKenan KOÇ Doğum TarihiİrtibatKenan KOÇ Tedavi OlanlarSağlıkKenan KOÇ ÖzgeçmişKenan KOÇ BiyografiCerrahisiKenan KOÇ DoktordurKenan KOÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKenan KOÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKenan KOÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Kocaeli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 78,829 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır