Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Muhitdin Eski
Muhitdin Eski (Ankara Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Muhitdin Eski (Ankara Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Muhitdin Eski ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Muhitdin Eski ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Muhitdin Eski ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Muhitdin Eski ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Muhitdin Eski ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Muhitdin,  Eski,   AnkaraMuhitdin Eski Muayene ÜcretiMuhitdin Eski Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMuhitdin Eski Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMuhitdin Eski ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMuhitdin Eski Hakkında BilgiYorumlarMuhitdin Eski KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMuhitdin Eski HakkındaMuhitdin Eski Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMuhitdin Eski ÖzgeçmişiMuhitdin Eski RandevuMuhitdin Eski MuayenehaneMuhitdin Eski Muayene ÜcretiMuhitdin Eski ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMuhitdin Eski BulGetirMuhitdin Eski NeredeCep NoMuhitdin Eski UzmanıMuhitdin Eski Özel MuayeneMuhitdin Eski NumarasıMuhitdin Eski Nerede ÇalışıyorMuhitdin Eski GörevliUzmanlıkAileMuhitdin Eski ŞikayetMuhitdin Eski ÖneriMuhitdin Eski EleştiriHastalıklarıYorumlarMuhitdin Eski KimdirSekreterHemşireMuhitdin Eski Yeni BilgileriMuhitdin Eski Hakkında BilgiCerrahHekimMuhitdin Eski AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMuhitdin Eski TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMuhitdin Eski Doğum TarihiİrtibatMuhitdin Eski Tedavi OlanlarSağlıkMuhitdin Eski ÖzgeçmişMuhitdin Eski BiyografiCerrahisiMuhitdin Eski DoktordurMuhitdin Eski Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMuhitdin Eski TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMuhitdin Eski Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEstetikvePlastikCerrahiUzmanıMuhsin,  Yazıcıoğlu,  Caddesibr,  No,  334,  Çukurambar,  br,  Kızılırmak,  Mahallesi,  Çankaya,  Ankara,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Çankaya
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (312) 285 8070
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28.047 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır