Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ülküsan Özer
Ülküsan Özer (İstanbul Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ülküsan Özer (İstanbul Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ülküsan Özer ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ülküsan Özer ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ülküsan Özer ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ülküsan Özer ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ülküsan Özer ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Ülküsan,  Özer,   İstanbulÜlküsan Özer Muayene ÜcretiÜlküsan Özer Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜlküsan Özer Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜlküsan Özer ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜlküsan Özer Hakkında BilgiYorumlarÜlküsan Özer KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜlküsan Özer HakkındaÜlküsan Özer Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜlküsan Özer ÖzgeçmişiÜlküsan Özer RandevuÜlküsan Özer MuayenehaneÜlküsan Özer Muayene ÜcretiÜlküsan Özer ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜlküsan Özer BulGetirÜlküsan Özer NeredeCep NoÜlküsan Özer UzmanıÜlküsan Özer Özel MuayeneÜlküsan Özer NumarasıÜlküsan Özer Nerede ÇalışıyorÜlküsan Özer GörevliUzmanlıkAileÜlküsan Özer ŞikayetÜlküsan Özer ÖneriÜlküsan Özer EleştiriHastalıklarıYorumlarÜlküsan Özer KimdirSekreterHemşireÜlküsan Özer Yeni BilgileriÜlküsan Özer Hakkında BilgiCerrahHekimÜlküsan Özer AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜlküsan Özer TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜlküsan Özer Doğum TarihiİrtibatÜlküsan Özer Tedavi OlanlarSağlıkÜlküsan Özer ÖzgeçmişÜlküsan Özer BiyografiCerrahisiÜlküsan Özer DoktordurÜlküsan Özer Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜlküsan Özer TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜlküsan Özer Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,498 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır