Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Halil Genç
Halil Genç (İzmir Gastroenteroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Halil Genç (İzmir Gastroenteroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Halil Genç ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Halil Genç ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Halil Genç ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Halil Genç ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Halil Genç ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Halil,  Genç,   İzmirHalil Genç Muayene ÜcretiHalil Genç Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHalil Genç Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHalil Genç ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHalil Genç Hakkında BilgiYorumlarHalil Genç KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHalil Genç HakkındaHalil Genç Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHalil Genç ÖzgeçmişiHalil Genç RandevuHalil Genç MuayenehaneHalil Genç Muayene ÜcretiHalil Genç ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHalil Genç BulGetirHalil Genç NeredeCep NoHalil Genç UzmanıHalil Genç Özel MuayeneHalil Genç NumarasıHalil Genç Nerede ÇalışıyorHalil Genç GörevliUzmanlıkAileHalil Genç ŞikayetHalil Genç ÖneriHalil Genç EleştiriHastalıklarıYorumlarHalil Genç KimdirSekreterHemşireHalil Genç Yeni BilgileriHalil Genç Hakkında BilgiCerrahHekimHalil Genç AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHalil Genç TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHalil Genç Doğum TarihiİrtibatHalil Genç Tedavi OlanlarSağlıkHalil Genç ÖzgeçmişHalil Genç BiyografiCerrahisiHalil Genç DoktordurHalil Genç Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHalil Genç TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHalil Genç Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGastroenterolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Konak
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,279 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır