Doktor Bilgileri

Dt. Canan Cevahir Mizrak
Canan Cevahir MIZRAK (Van Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Canan Cevahir MIZRAK (Van Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Canan Cevahir MIZRAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Canan Cevahir MIZRAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Canan Cevahir MIZRAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Canan Cevahir MIZRAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Canan Cevahir MIZRAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Canan,  Cevahir,  MIZRAK,   VanCanan Cevahir MIZRAK Muayene ÜcretiCanan Cevahir MIZRAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCanan Cevahir MIZRAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCanan Cevahir MIZRAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCanan Cevahir MIZRAK Hakkında BilgiYorumlarCanan Cevahir MIZRAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCanan Cevahir MIZRAK HakkındaCanan Cevahir MIZRAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCanan Cevahir MIZRAK ÖzgeçmişiCanan Cevahir MIZRAK RandevuCanan Cevahir MIZRAK MuayenehaneCanan Cevahir MIZRAK Muayene ÜcretiCanan Cevahir MIZRAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCanan Cevahir MIZRAK BulGetirCanan Cevahir MIZRAK NeredeCep NoCanan Cevahir MIZRAK UzmanıCanan Cevahir MIZRAK Özel MuayeneCanan Cevahir MIZRAK NumarasıCanan Cevahir MIZRAK Nerede ÇalışıyorCanan Cevahir MIZRAK GörevliUzmanlıkAileCanan Cevahir MIZRAK ŞikayetCanan Cevahir MIZRAK ÖneriCanan Cevahir MIZRAK EleştiriHastalıklarıYorumlarCanan Cevahir MIZRAK KimdirSekreterHemşireCanan Cevahir MIZRAK Yeni BilgileriCanan Cevahir MIZRAK Hakkında BilgiCerrahHekimCanan Cevahir MIZRAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCanan Cevahir MIZRAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCanan Cevahir MIZRAK Doğum TarihiİrtibatCanan Cevahir MIZRAK Tedavi OlanlarSağlıkCanan Cevahir MIZRAK ÖzgeçmişCanan Cevahir MIZRAK BiyografiCerrahisiCanan Cevahir MIZRAK DoktordurCanan Cevahir MIZRAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCanan Cevahir MIZRAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCanan Cevahir MIZRAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimişerefiye,  mah,  çavuşbaşı,  cad,  nedim,  odabaşı,  ,  merkezi,  A,  blok,  kat:6,  no:107,  ipekyoluVAN,  TEL:04322168293,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Van / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (432) 216 8293
Faks Numarası
Hastane Telefonu
0 (432) 216 8293
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12.088 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır