Doktor Bilgileri

Uzm.Psk.Dr. Benan Şahinbaş
Benan ŞAHİNBAŞ  (İstanbul Psikolog - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Benan ŞAHİNBAŞ (İstanbul Psikolog - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Benan ŞAHİNBAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Benan ŞAHİNBAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Benan ŞAHİNBAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Benan ŞAHİNBAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Benan ŞAHİNBAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Psk.Dr.Benan,  ŞAHİNBAŞ,   İstanbulBenan ŞAHİNBAŞ Muayene ÜcretiBenan ŞAHİNBAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBenan ŞAHİNBAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBenan ŞAHİNBAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBenan ŞAHİNBAŞ Hakkında BilgiYorumlarBenan ŞAHİNBAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBenan ŞAHİNBAŞ HakkındaBenan ŞAHİNBAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBenan ŞAHİNBAŞ ÖzgeçmişiBenan ŞAHİNBAŞ RandevuBenan ŞAHİNBAŞ MuayenehaneBenan ŞAHİNBAŞ Muayene ÜcretiBenan ŞAHİNBAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBenan ŞAHİNBAŞ BulGetirBenan ŞAHİNBAŞ NeredeCep NoBenan ŞAHİNBAŞ UzmanıBenan ŞAHİNBAŞ Özel MuayeneBenan ŞAHİNBAŞ NumarasıBenan ŞAHİNBAŞ Nerede ÇalışıyorBenan ŞAHİNBAŞ GörevliUzmanlıkAileBenan ŞAHİNBAŞ ŞikayetBenan ŞAHİNBAŞ ÖneriBenan ŞAHİNBAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarBenan ŞAHİNBAŞ KimdirSekreterHemşireBenan ŞAHİNBAŞ Yeni BilgileriBenan ŞAHİNBAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimBenan ŞAHİNBAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBenan ŞAHİNBAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBenan ŞAHİNBAŞ Doğum TarihiİrtibatBenan ŞAHİNBAŞ Tedavi OlanlarSağlıkBenan ŞAHİNBAŞ ÖzgeçmişBenan ŞAHİNBAŞ BiyografiCerrahisiBenan ŞAHİNBAŞ DoktordurBenan ŞAHİNBAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBenan ŞAHİNBAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBenan ŞAHİNBAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPsikolog-RuhSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Bakırköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 102,290 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır