Doktor Bilgileri

Dt. Taygun Altindiş
Taygun ALTINDİŞ (Hatay Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Taygun ALTINDİŞ (Hatay Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Taygun ALTINDİŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Taygun ALTINDİŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Taygun ALTINDİŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Taygun ALTINDİŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Taygun ALTINDİŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Taygun,  ALTINDİŞ,   HatayTaygun ALTINDİŞ Muayene ÜcretiTaygun ALTINDİŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTaygun ALTINDİŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTaygun ALTINDİŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTaygun ALTINDİŞ Hakkında BilgiYorumlarTaygun ALTINDİŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTaygun ALTINDİŞ HakkındaTaygun ALTINDİŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTaygun ALTINDİŞ ÖzgeçmişiTaygun ALTINDİŞ RandevuTaygun ALTINDİŞ MuayenehaneTaygun ALTINDİŞ Muayene ÜcretiTaygun ALTINDİŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTaygun ALTINDİŞ BulGetirTaygun ALTINDİŞ NeredeCep NoTaygun ALTINDİŞ UzmanıTaygun ALTINDİŞ Özel MuayeneTaygun ALTINDİŞ NumarasıTaygun ALTINDİŞ Nerede ÇalışıyorTaygun ALTINDİŞ GörevliUzmanlıkAileTaygun ALTINDİŞ ŞikayetTaygun ALTINDİŞ ÖneriTaygun ALTINDİŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarTaygun ALTINDİŞ KimdirSekreterHemşireTaygun ALTINDİŞ Yeni BilgileriTaygun ALTINDİŞ Hakkında BilgiCerrahHekimTaygun ALTINDİŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTaygun ALTINDİŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTaygun ALTINDİŞ Doğum TarihiİrtibatTaygun ALTINDİŞ Tedavi OlanlarSağlıkTaygun ALTINDİŞ ÖzgeçmişTaygun ALTINDİŞ BiyografiCerrahisiTaygun ALTINDİŞ DoktordurTaygun ALTINDİŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTaygun ALTINDİŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTaygun ALTINDİŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Hatay / İskenderun
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,381 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır