Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Mehmet İbrahim Turan
Mehmet İbrahim Turan (Gaziantep Çocuk Nörolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet İbrahim Turan (Gaziantep Çocuk Nörolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet İbrahim Turan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet İbrahim Turan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet İbrahim Turan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet İbrahim Turan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet İbrahim Turan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Mehmet,  İbrahim,  Turan,   GaziantepMehmet İbrahim Turan Muayene ÜcretiMehmet İbrahim Turan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet İbrahim Turan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet İbrahim Turan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet İbrahim Turan Hakkında BilgiYorumlarMehmet İbrahim Turan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet İbrahim Turan HakkındaMehmet İbrahim Turan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet İbrahim Turan ÖzgeçmişiMehmet İbrahim Turan RandevuMehmet İbrahim Turan MuayenehaneMehmet İbrahim Turan Muayene ÜcretiMehmet İbrahim Turan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet İbrahim Turan BulGetirMehmet İbrahim Turan NeredeCep NoMehmet İbrahim Turan UzmanıMehmet İbrahim Turan Özel MuayeneMehmet İbrahim Turan NumarasıMehmet İbrahim Turan Nerede ÇalışıyorMehmet İbrahim Turan GörevliUzmanlıkAileMehmet İbrahim Turan ŞikayetMehmet İbrahim Turan ÖneriMehmet İbrahim Turan EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet İbrahim Turan KimdirSekreterHemşireMehmet İbrahim Turan Yeni BilgileriMehmet İbrahim Turan Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet İbrahim Turan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet İbrahim Turan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet İbrahim Turan Doğum TarihiİrtibatMehmet İbrahim Turan Tedavi OlanlarSağlıkMehmet İbrahim Turan ÖzgeçmişMehmet İbrahim Turan BiyografiCerrahisiMehmet İbrahim Turan DoktordurMehmet İbrahim Turan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet İbrahim Turan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet İbrahim Turan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukNörolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Gaziantep / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 61,082 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır