Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Berna Baş
BERNA BAŞ (İstanbul Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BERNA BAŞ (İstanbul Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BERNA BAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BERNA BAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BERNA BAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BERNA BAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BERNA BAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.BERNA,  BAŞ,   İstanbulBERNA BAŞ Muayene ÜcretiBERNA BAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBERNA BAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBERNA BAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBERNA BAŞ Hakkında BilgiYorumlarBERNA BAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBERNA BAŞ HakkındaBERNA BAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBERNA BAŞ ÖzgeçmişiBERNA BAŞ RandevuBERNA BAŞ MuayenehaneBERNA BAŞ Muayene ÜcretiBERNA BAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBERNA BAŞ BulGetirBERNA BAŞ NeredeCep NoBERNA BAŞ UzmanıBERNA BAŞ Özel MuayeneBERNA BAŞ NumarasıBERNA BAŞ Nerede ÇalışıyorBERNA BAŞ GörevliUzmanlıkAileBERNA BAŞ ŞikayetBERNA BAŞ ÖneriBERNA BAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarBERNA BAŞ KimdirSekreterHemşireBERNA BAŞ Yeni BilgileriBERNA BAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimBERNA BAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBERNA BAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBERNA BAŞ Doğum TarihiİrtibatBERNA BAŞ Tedavi OlanlarSağlıkBERNA BAŞ ÖzgeçmişBERNA BAŞ BiyografiCerrahisiBERNA BAŞ DoktordurBERNA BAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBERNA BAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBERNA BAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıklarıUzmanıMEHMET,  TOPRAK,  HASTANESİ,  Cevizli,  mah,  Bağdat,  cad,  no:547,  Maltepeİstanbul,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Maltepe
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (533) 651 7608
Faks Numarası
0 (216) 225 4950
Hastane Telefonu
0 (216) 225 4949
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12.519 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır