Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Cemal Demir
CEMAL DEMİR (İstanbul Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CEMAL DEMİR (İstanbul Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CEMAL DEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CEMAL DEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CEMAL DEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CEMAL DEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CEMAL DEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.CEMAL,  DEMİR,   İstanbulCEMAL DEMİR Muayene ÜcretiCEMAL DEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCEMAL DEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCEMAL DEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCEMAL DEMİR Hakkında BilgiYorumlarCEMAL DEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCEMAL DEMİR HakkındaCEMAL DEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCEMAL DEMİR ÖzgeçmişiCEMAL DEMİR RandevuCEMAL DEMİR MuayenehaneCEMAL DEMİR Muayene ÜcretiCEMAL DEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCEMAL DEMİR BulGetirCEMAL DEMİR NeredeCep NoCEMAL DEMİR UzmanıCEMAL DEMİR Özel MuayeneCEMAL DEMİR NumarasıCEMAL DEMİR Nerede ÇalışıyorCEMAL DEMİR GörevliUzmanlıkAileCEMAL DEMİR ŞikayetCEMAL DEMİR ÖneriCEMAL DEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarCEMAL DEMİR KimdirSekreterHemşireCEMAL DEMİR Yeni BilgileriCEMAL DEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimCEMAL DEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCEMAL DEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCEMAL DEMİR Doğum TarihiİrtibatCEMAL DEMİR Tedavi OlanlarSağlıkCEMAL DEMİR ÖzgeçmişCEMAL DEMİR BiyografiCerrahisiCEMAL DEMİR DoktordurCEMAL DEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCEMAL DEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCEMAL DEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Kadıköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,894 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır