Doktor Bilgileri

Dt. Cemile Şahin
Cemile ŞAHİN (Ordu Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Cemile ŞAHİN (Ordu Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Cemile ŞAHİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Cemile ŞAHİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Cemile ŞAHİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Cemile ŞAHİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Cemile ŞAHİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Cemile,  ŞAHİN,   OrduCemile ŞAHİN Muayene ÜcretiCemile ŞAHİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCemile ŞAHİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCemile ŞAHİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCemile ŞAHİN Hakkında BilgiYorumlarCemile ŞAHİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCemile ŞAHİN HakkındaCemile ŞAHİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCemile ŞAHİN ÖzgeçmişiCemile ŞAHİN RandevuCemile ŞAHİN MuayenehaneCemile ŞAHİN Muayene ÜcretiCemile ŞAHİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCemile ŞAHİN BulGetirCemile ŞAHİN NeredeCep NoCemile ŞAHİN UzmanıCemile ŞAHİN Özel MuayeneCemile ŞAHİN NumarasıCemile ŞAHİN Nerede ÇalışıyorCemile ŞAHİN GörevliUzmanlıkAileCemile ŞAHİN ŞikayetCemile ŞAHİN ÖneriCemile ŞAHİN EleştiriHastalıklarıYorumlarCemile ŞAHİN KimdirSekreterHemşireCemile ŞAHİN Yeni BilgileriCemile ŞAHİN Hakkında BilgiCerrahHekimCemile ŞAHİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCemile ŞAHİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCemile ŞAHİN Doğum TarihiİrtibatCemile ŞAHİN Tedavi OlanlarSağlıkCemile ŞAHİN ÖzgeçmişCemile ŞAHİN BiyografiCerrahisiCemile ŞAHİN DoktordurCemile ŞAHİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCemile ŞAHİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCemile ŞAHİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ordu / Aybastı
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 59,437 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır