Doktor Bilgileri

Dr. Muhittin Aktaş
Muhittin Aktaş (Adana Akapunktur Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Muhittin Aktaş (Adana Akapunktur Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Muhittin Aktaş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Muhittin Aktaş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Muhittin Aktaş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Muhittin Aktaş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Muhittin Aktaş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Muhittin,  Aktaş,   AdanaMuhittin Aktaş Muayene ÜcretiMuhittin Aktaş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMuhittin Aktaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMuhittin Aktaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMuhittin Aktaş Hakkında BilgiYorumlarMuhittin Aktaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMuhittin Aktaş HakkındaMuhittin Aktaş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMuhittin Aktaş ÖzgeçmişiMuhittin Aktaş RandevuMuhittin Aktaş MuayenehaneMuhittin Aktaş Muayene ÜcretiMuhittin Aktaş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMuhittin Aktaş BulGetirMuhittin Aktaş NeredeCep NoMuhittin Aktaş UzmanıMuhittin Aktaş Özel MuayeneMuhittin Aktaş NumarasıMuhittin Aktaş Nerede ÇalışıyorMuhittin Aktaş GörevliUzmanlıkAileMuhittin Aktaş ŞikayetMuhittin Aktaş ÖneriMuhittin Aktaş EleştiriHastalıklarıYorumlarMuhittin Aktaş KimdirSekreterHemşireMuhittin Aktaş Yeni BilgileriMuhittin Aktaş Hakkında BilgiCerrahHekimMuhittin Aktaş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMuhittin Aktaş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMuhittin Aktaş Doğum TarihiİrtibatMuhittin Aktaş Tedavi OlanlarSağlıkMuhittin Aktaş ÖzgeçmişMuhittin Aktaş BiyografiCerrahisiMuhittin Aktaş DoktordurMuhittin Aktaş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMuhittin Aktaş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMuhittin Aktaş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAkapunkturUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 79,769 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır