Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk (Ankara Dahiliye Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mustafa Öztürk (Ankara Dahiliye Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mustafa Öztürk ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mustafa Öztürk ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mustafa Öztürk ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mustafa Öztürk ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mustafa Öztürk ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Mustafa,  Öztürk,   AnkaraMustafa Öztürk Muayene ÜcretiMustafa Öztürk Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMustafa Öztürk Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMustafa Öztürk ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMustafa Öztürk Hakkında BilgiYorumlarMustafa Öztürk KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMustafa Öztürk HakkındaMustafa Öztürk Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMustafa Öztürk ÖzgeçmişiMustafa Öztürk RandevuMustafa Öztürk MuayenehaneMustafa Öztürk Muayene ÜcretiMustafa Öztürk ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMustafa Öztürk BulGetirMustafa Öztürk NeredeCep NoMustafa Öztürk UzmanıMustafa Öztürk Özel MuayeneMustafa Öztürk NumarasıMustafa Öztürk Nerede ÇalışıyorMustafa Öztürk GörevliUzmanlıkAileMustafa Öztürk ŞikayetMustafa Öztürk ÖneriMustafa Öztürk EleştiriHastalıklarıYorumlarMustafa Öztürk KimdirSekreterHemşireMustafa Öztürk Yeni BilgileriMustafa Öztürk Hakkında BilgiCerrahHekimMustafa Öztürk AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMustafa Öztürk TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMustafa Öztürk Doğum TarihiİrtibatMustafa Öztürk Tedavi OlanlarSağlıkMustafa Öztürk ÖzgeçmişMustafa Öztürk BiyografiCerrahisiMustafa Öztürk DoktordurMustafa Öztürk Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMustafa Öztürk TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMustafa Öztürk Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliyeUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Çankaya
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 94,218 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır