Doktor Bilgileri

Opr.Dr. İbrahim Tuncer
İbrahim Tuncer (İzmir Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İbrahim Tuncer (İzmir Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İbrahim Tuncer ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İbrahim Tuncer ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İbrahim Tuncer ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İbrahim Tuncer ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İbrahim Tuncer ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.İbrahim,  Tuncer,   İzmirİbrahim Tuncer Muayene Ücretiİbrahim Tuncer Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİbrahim Tuncer Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİbrahim Tuncer ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİbrahim Tuncer Hakkında BilgiYorumlarİbrahim Tuncer KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİbrahim Tuncer Hakkındaİbrahim Tuncer Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİbrahim Tuncer Özgeçmişiİbrahim Tuncer Randevuİbrahim Tuncer Muayenehaneİbrahim Tuncer Muayene Ücretiİbrahim Tuncer ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİbrahim Tuncer BulGetirİbrahim Tuncer NeredeCep Noİbrahim Tuncer Uzmanıİbrahim Tuncer Özel Muayeneİbrahim Tuncer Numarasıİbrahim Tuncer Nerede Çalışıyorİbrahim Tuncer GörevliUzmanlıkAileİbrahim Tuncer Şikayetİbrahim Tuncer Öneriİbrahim Tuncer EleştiriHastalıklarıYorumlarİbrahim Tuncer KimdirSekreterHemşireİbrahim Tuncer Yeni Bilgileriİbrahim Tuncer Hakkında BilgiCerrahHekimİbrahim Tuncer AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİbrahim Tuncer TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİbrahim Tuncer Doğum Tarihiİrtibatİbrahim Tuncer Tedavi OlanlarSağlıkİbrahim Tuncer Özgeçmişİbrahim Tuncer BiyografiCerrahisiİbrahim Tuncer Doktordurİbrahim Tuncer Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİbrahim Tuncer TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİbrahim Tuncer Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Bornova
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,056 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır