Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bedia İnce Taşdelen
Bedia İnce Taşdelen (Kayseri Çocuk Psikatristi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bedia İnce Taşdelen (Kayseri Çocuk Psikatristi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Bedia İnce Taşdelen ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Bedia İnce Taşdelen ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Bedia İnce Taşdelen ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Bedia İnce Taşdelen ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Bedia İnce Taşdelen ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Bedia,  İnce,  Taşdelen,   KayseriBedia İnce Taşdelen Muayene ÜcretiBedia İnce Taşdelen Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBedia İnce Taşdelen Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBedia İnce Taşdelen ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBedia İnce Taşdelen Hakkında BilgiYorumlarBedia İnce Taşdelen KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBedia İnce Taşdelen HakkındaBedia İnce Taşdelen Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBedia İnce Taşdelen ÖzgeçmişiBedia İnce Taşdelen RandevuBedia İnce Taşdelen MuayenehaneBedia İnce Taşdelen Muayene ÜcretiBedia İnce Taşdelen ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBedia İnce Taşdelen BulGetirBedia İnce Taşdelen NeredeCep NoBedia İnce Taşdelen UzmanıBedia İnce Taşdelen Özel MuayeneBedia İnce Taşdelen NumarasıBedia İnce Taşdelen Nerede ÇalışıyorBedia İnce Taşdelen GörevliUzmanlıkAileBedia İnce Taşdelen ŞikayetBedia İnce Taşdelen ÖneriBedia İnce Taşdelen EleştiriHastalıklarıYorumlarBedia İnce Taşdelen KimdirSekreterHemşireBedia İnce Taşdelen Yeni BilgileriBedia İnce Taşdelen Hakkında BilgiCerrahHekimBedia İnce Taşdelen AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBedia İnce Taşdelen TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBedia İnce Taşdelen Doğum TarihiİrtibatBedia İnce Taşdelen Tedavi OlanlarSağlıkBedia İnce Taşdelen ÖzgeçmişBedia İnce Taşdelen BiyografiCerrahisiBedia İnce Taşdelen DoktordurBedia İnce Taşdelen Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBedia İnce Taşdelen TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBedia İnce Taşdelen Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikatristi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Kayseri / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 105,374 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır