Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mahmut Duymuş
Mahmut Duymuş (Ankara Radyoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mahmut Duymuş (Ankara Radyoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mahmut Duymuş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mahmut Duymuş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mahmut Duymuş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mahmut Duymuş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mahmut Duymuş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Mahmut,  Duymuş,   AnkaraMahmut Duymuş Muayene ÜcretiMahmut Duymuş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMahmut Duymuş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMahmut Duymuş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMahmut Duymuş Hakkında BilgiYorumlarMahmut Duymuş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMahmut Duymuş HakkındaMahmut Duymuş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMahmut Duymuş ÖzgeçmişiMahmut Duymuş RandevuMahmut Duymuş MuayenehaneMahmut Duymuş Muayene ÜcretiMahmut Duymuş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMahmut Duymuş BulGetirMahmut Duymuş NeredeCep NoMahmut Duymuş UzmanıMahmut Duymuş Özel MuayeneMahmut Duymuş NumarasıMahmut Duymuş Nerede ÇalışıyorMahmut Duymuş GörevliUzmanlıkAileMahmut Duymuş ŞikayetMahmut Duymuş ÖneriMahmut Duymuş EleştiriHastalıklarıYorumlarMahmut Duymuş KimdirSekreterHemşireMahmut Duymuş Yeni BilgileriMahmut Duymuş Hakkında BilgiCerrahHekimMahmut Duymuş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMahmut Duymuş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMahmut Duymuş Doğum TarihiİrtibatMahmut Duymuş Tedavi OlanlarSağlıkMahmut Duymuş ÖzgeçmişMahmut Duymuş BiyografiCerrahisiMahmut Duymuş DoktordurMahmut Duymuş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMahmut Duymuş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMahmut Duymuş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Çankaya
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 83,189 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır