Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Hakan Çelik
Hakan Çelik (Manisa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hakan Çelik (Manisa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hakan Çelik ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hakan Çelik ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hakan Çelik ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hakan Çelik ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hakan Çelik ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Hakan,  Çelik,   ManisaHakan Çelik Muayene ÜcretiHakan Çelik Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHakan Çelik Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHakan Çelik ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHakan Çelik Hakkında BilgiYorumlarHakan Çelik KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHakan Çelik HakkındaHakan Çelik Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHakan Çelik ÖzgeçmişiHakan Çelik RandevuHakan Çelik MuayenehaneHakan Çelik Muayene ÜcretiHakan Çelik ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHakan Çelik BulGetirHakan Çelik NeredeCep NoHakan Çelik UzmanıHakan Çelik Özel MuayeneHakan Çelik NumarasıHakan Çelik Nerede ÇalışıyorHakan Çelik GörevliUzmanlıkAileHakan Çelik ŞikayetHakan Çelik ÖneriHakan Çelik EleştiriHastalıklarıYorumlarHakan Çelik KimdirSekreterHemşireHakan Çelik Yeni BilgileriHakan Çelik Hakkında BilgiCerrahHekimHakan Çelik AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHakan Çelik TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHakan Çelik Doğum TarihiİrtibatHakan Çelik Tedavi OlanlarSağlıkHakan Çelik ÖzgeçmişHakan Çelik BiyografiCerrahisiHakan Çelik DoktordurHakan Çelik Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHakan Çelik TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHakan Çelik Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Manisa / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,257 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır