Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet Demirel
Ahmet DEMİREL (Kayseri Dahiliye Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet DEMİREL (Kayseri Dahiliye Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet DEMİREL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet DEMİREL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet DEMİREL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet DEMİREL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet DEMİREL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ahmet,  DEMİREL,   KayseriAhmet DEMİREL Muayene ÜcretiAhmet DEMİREL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet DEMİREL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet DEMİREL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet DEMİREL Hakkında BilgiYorumlarAhmet DEMİREL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet DEMİREL HakkındaAhmet DEMİREL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet DEMİREL ÖzgeçmişiAhmet DEMİREL RandevuAhmet DEMİREL MuayenehaneAhmet DEMİREL Muayene ÜcretiAhmet DEMİREL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet DEMİREL BulGetirAhmet DEMİREL NeredeCep NoAhmet DEMİREL UzmanıAhmet DEMİREL Özel MuayeneAhmet DEMİREL NumarasıAhmet DEMİREL Nerede ÇalışıyorAhmet DEMİREL GörevliUzmanlıkAileAhmet DEMİREL ŞikayetAhmet DEMİREL ÖneriAhmet DEMİREL EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet DEMİREL KimdirSekreterHemşireAhmet DEMİREL Yeni BilgileriAhmet DEMİREL Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet DEMİREL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet DEMİREL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet DEMİREL Doğum TarihiİrtibatAhmet DEMİREL Tedavi OlanlarSağlıkAhmet DEMİREL ÖzgeçmişAhmet DEMİREL BiyografiCerrahisiAhmet DEMİREL DoktordurAhmet DEMİREL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet DEMİREL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet DEMİREL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliyeUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Kayseri / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,587 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır