Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Erhan Yüksek
Erhan Yüksek (İstanbul Psikolog Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Erhan Yüksek (İstanbul Psikolog Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Erhan,  Yüksek,   İstanbulErhan Yüksek Muayene ÜcretiErhan Yüksek Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErhan Yüksek Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErhan Yüksek ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErhan Yüksek Hakkında BilgiYorumlarErhan Yüksek KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErhan Yüksek HakkındaErhan Yüksek Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErhan Yüksek ÖzgeçmişiErhan Yüksek RandevuErhan Yüksek MuayenehaneErhan Yüksek Muayene ÜcretiErhan Yüksek ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErhan Yüksek BulGetirErhan Yüksek NeredeCep NoErhan Yüksek UzmanıErhan Yüksek Özel MuayeneErhan Yüksek NumarasıErhan Yüksek Nerede ÇalışıyorErhan Yüksek GörevliUzmanlıkAileErhan Yüksek ŞikayetErhan Yüksek ÖneriErhan Yüksek EleştiriHastalıklarıYorumlarErhan Yüksek KimdirSekreterHemşireErhan Yüksek Yeni BilgileriErhan Yüksek Hakkında BilgiCerrahHekimErhan Yüksek AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErhan Yüksek TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErhan Yüksek Doğum TarihiİrtibatErhan Yüksek Tedavi OlanlarSağlıkErhan Yüksek ÖzgeçmişErhan Yüksek BiyografiCerrahisiErhan Yüksek DoktordurErhan Yüksek Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErhan Yüksek TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErhan Yüksek Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPsikologBeyoğlu,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Beyoğlu
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (535) 047 9936
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33.497 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Vücudumuzda 25 milyar oksijen alıcı kırmızı kan yuvarlakları bulunmaktadır. Bunları bir yüzey üzerine yayacak olursak 2570 metre karelik bir alanı kaplar.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır