Doktor Bilgileri

Dt. Zahit Ari
Zahit ARI (Nevşehir Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Zahit ARI (Nevşehir Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Zahit ARI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Zahit ARI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Zahit ARI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Zahit ARI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Zahit ARI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Zahit,  ARI,   NevşehirZahit ARI Muayene ÜcretiZahit ARI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZahit ARI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZahit ARI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZahit ARI Hakkında BilgiYorumlarZahit ARI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZahit ARI HakkındaZahit ARI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZahit ARI ÖzgeçmişiZahit ARI RandevuZahit ARI MuayenehaneZahit ARI Muayene ÜcretiZahit ARI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZahit ARI BulGetirZahit ARI NeredeCep NoZahit ARI UzmanıZahit ARI Özel MuayeneZahit ARI NumarasıZahit ARI Nerede ÇalışıyorZahit ARI GörevliUzmanlıkAileZahit ARI ŞikayetZahit ARI ÖneriZahit ARI EleştiriHastalıklarıYorumlarZahit ARI KimdirSekreterHemşireZahit ARI Yeni BilgileriZahit ARI Hakkında BilgiCerrahHekimZahit ARI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZahit ARI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZahit ARI Doğum TarihiİrtibatZahit ARI Tedavi OlanlarSağlıkZahit ARI ÖzgeçmişZahit ARI BiyografiCerrahisiZahit ARI DoktordurZahit ARI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZahit ARI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZahit ARI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimiİMRAN,  MH,  TAHSİNAĞA,  SKNO:,  4,  ÜRGÜPNEVŞEHİR,  Ürgüp,  Diş,  Hekimi,  Zahit,  Arı,  Ağız,  ve,  Diş,  Sağlığı,  Kliniği,  İMRAN,  MH,  TAHSİNAĞA,  SKNO:,  4,  ÜRGÜPNEVŞEHİR,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Nevşehir / Ürgüp
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24.723 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır