Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Fuat Kemal Kahraman
Fuat Kemal Kahraman (Malatya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fuat Kemal Kahraman (Malatya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fuat Kemal Kahraman ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fuat Kemal Kahraman ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fuat Kemal Kahraman ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fuat Kemal Kahraman ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fuat Kemal Kahraman ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Fuat,  Kemal,  Kahraman,   MalatyaFuat Kemal Kahraman Muayene ÜcretiFuat Kemal Kahraman Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFuat Kemal Kahraman Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFuat Kemal Kahraman ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFuat Kemal Kahraman Hakkında BilgiYorumlarFuat Kemal Kahraman KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFuat Kemal Kahraman HakkındaFuat Kemal Kahraman Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFuat Kemal Kahraman ÖzgeçmişiFuat Kemal Kahraman RandevuFuat Kemal Kahraman MuayenehaneFuat Kemal Kahraman Muayene ÜcretiFuat Kemal Kahraman ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFuat Kemal Kahraman BulGetirFuat Kemal Kahraman NeredeCep NoFuat Kemal Kahraman UzmanıFuat Kemal Kahraman Özel MuayeneFuat Kemal Kahraman NumarasıFuat Kemal Kahraman Nerede ÇalışıyorFuat Kemal Kahraman GörevliUzmanlıkAileFuat Kemal Kahraman ŞikayetFuat Kemal Kahraman ÖneriFuat Kemal Kahraman EleştiriHastalıklarıYorumlarFuat Kemal Kahraman KimdirSekreterHemşireFuat Kemal Kahraman Yeni BilgileriFuat Kemal Kahraman Hakkında BilgiCerrahHekimFuat Kemal Kahraman AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFuat Kemal Kahraman TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFuat Kemal Kahraman Doğum TarihiİrtibatFuat Kemal Kahraman Tedavi OlanlarSağlıkFuat Kemal Kahraman ÖzgeçmişFuat Kemal Kahraman BiyografiCerrahisiFuat Kemal Kahraman DoktordurFuat Kemal Kahraman Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFuat Kemal Kahraman TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFuat Kemal Kahraman Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanıOp,  Dr,  Fuat,  Kemal,  Kahraman,  -br,  Atatürk,  Kışla,  Cad,  BHüseyin,  bey,  Mah,  Uçar,  Sok,  No:35,  Kara,  Apt,  D:1,  Battalgazi-,  Malatya,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Malatya / Battalgazi
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (422) 323 8215
Faks Numarası
0 (422) 323 8215
Hastane Telefonu
0 (422) 323 8215
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19.393 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır