Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Olgun Tunçbilek
Olgun TUNÇBİLEK (Kırklareli Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Olgun TUNÇBİLEK (Kırklareli Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Olgun TUNÇBİLEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Olgun TUNÇBİLEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Olgun TUNÇBİLEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Olgun TUNÇBİLEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Olgun TUNÇBİLEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Olgun,  TUNÇBİLEK,   KırklareliOlgun TUNÇBİLEK Muayene ÜcretiOlgun TUNÇBİLEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOlgun TUNÇBİLEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOlgun TUNÇBİLEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOlgun TUNÇBİLEK Hakkında BilgiYorumlarOlgun TUNÇBİLEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOlgun TUNÇBİLEK HakkındaOlgun TUNÇBİLEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOlgun TUNÇBİLEK ÖzgeçmişiOlgun TUNÇBİLEK RandevuOlgun TUNÇBİLEK MuayenehaneOlgun TUNÇBİLEK Muayene ÜcretiOlgun TUNÇBİLEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOlgun TUNÇBİLEK BulGetirOlgun TUNÇBİLEK NeredeCep NoOlgun TUNÇBİLEK UzmanıOlgun TUNÇBİLEK Özel MuayeneOlgun TUNÇBİLEK NumarasıOlgun TUNÇBİLEK Nerede ÇalışıyorOlgun TUNÇBİLEK GörevliUzmanlıkAileOlgun TUNÇBİLEK ŞikayetOlgun TUNÇBİLEK ÖneriOlgun TUNÇBİLEK EleştiriHastalıklarıYorumlarOlgun TUNÇBİLEK KimdirSekreterHemşireOlgun TUNÇBİLEK Yeni BilgileriOlgun TUNÇBİLEK Hakkında BilgiCerrahHekimOlgun TUNÇBİLEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOlgun TUNÇBİLEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOlgun TUNÇBİLEK Doğum TarihiİrtibatOlgun TUNÇBİLEK Tedavi OlanlarSağlıkOlgun TUNÇBİLEK ÖzgeçmişOlgun TUNÇBİLEK BiyografiCerrahisiOlgun TUNÇBİLEK DoktordurOlgun TUNÇBİLEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOlgun TUNÇBİLEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOlgun TUNÇBİLEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanıÖZEL,  BİR,  NEFES,  HASTANESİbr,  br,  KIRKLARELİLÜLEBURGAZ,  ÖZEL,  BİR,  NEFES,  HASTANESİbr,  br,  KIRKLARELİLÜLEBURGAZ,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Kırklareli / Lüleburgaz
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (288) 415 7474
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15.790 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır