Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ahmet Büyükören
Ahmet BÜYÜKÖREN (İstanbul Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet BÜYÜKÖREN (İstanbul Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet BÜYÜKÖREN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet BÜYÜKÖREN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet BÜYÜKÖREN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet BÜYÜKÖREN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet BÜYÜKÖREN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Ahmet,  BÜYÜKÖREN,   İstanbulAhmet BÜYÜKÖREN Muayene ÜcretiAhmet BÜYÜKÖREN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet BÜYÜKÖREN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet BÜYÜKÖREN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet BÜYÜKÖREN Hakkında BilgiYorumlarAhmet BÜYÜKÖREN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet BÜYÜKÖREN HakkındaAhmet BÜYÜKÖREN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet BÜYÜKÖREN ÖzgeçmişiAhmet BÜYÜKÖREN RandevuAhmet BÜYÜKÖREN MuayenehaneAhmet BÜYÜKÖREN Muayene ÜcretiAhmet BÜYÜKÖREN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet BÜYÜKÖREN BulGetirAhmet BÜYÜKÖREN NeredeCep NoAhmet BÜYÜKÖREN UzmanıAhmet BÜYÜKÖREN Özel MuayeneAhmet BÜYÜKÖREN NumarasıAhmet BÜYÜKÖREN Nerede ÇalışıyorAhmet BÜYÜKÖREN GörevliUzmanlıkAileAhmet BÜYÜKÖREN ŞikayetAhmet BÜYÜKÖREN ÖneriAhmet BÜYÜKÖREN EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet BÜYÜKÖREN KimdirSekreterHemşireAhmet BÜYÜKÖREN Yeni BilgileriAhmet BÜYÜKÖREN Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet BÜYÜKÖREN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet BÜYÜKÖREN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet BÜYÜKÖREN Doğum TarihiİrtibatAhmet BÜYÜKÖREN Tedavi OlanlarSağlıkAhmet BÜYÜKÖREN ÖzgeçmişAhmet BÜYÜKÖREN BiyografiCerrahisiAhmet BÜYÜKÖREN DoktordurAhmet BÜYÜKÖREN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet BÜYÜKÖREN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet BÜYÜKÖREN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Şişli
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 111,471 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır