Doktor Bilgileri

Doç.Dr. PInar Ata
Pınar ATA (İstanbul Tıbbi Genetik Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Pınar ATA (İstanbul Tıbbi Genetik Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Pınar,  ATA,   İstanbulPınar ATA Muayene ÜcretiPınar ATA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerPınar ATA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriPınar ATA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarPınar ATA Hakkında BilgiYorumlarPınar ATA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiPınar ATA HakkındaPınar ATA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıPınar ATA ÖzgeçmişiPınar ATA RandevuPınar ATA MuayenehanePınar ATA Muayene ÜcretiPınar ATA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraPınar ATA BulGetirPınar ATA NeredeCep NoPınar ATA UzmanıPınar ATA Özel MuayenePınar ATA NumarasıPınar ATA Nerede ÇalışıyorPınar ATA GörevliUzmanlıkAilePınar ATA ŞikayetPınar ATA ÖneriPınar ATA EleştiriHastalıklarıYorumlarPınar ATA KimdirSekreterHemşirePınar ATA Yeni BilgileriPınar ATA Hakkında BilgiCerrahHekimPınar ATA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikPınar ATA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviPınar ATA Doğum TarihiİrtibatPınar ATA Tedavi OlanlarSağlıkPınar ATA ÖzgeçmişPınar ATA BiyografiCerrahisiPınar ATA DoktordurPınar ATA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıPınar ATA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirPınar ATA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTıbbiGenetikMarmara,  Universitesi,  Tıp,  Fakültesi,  Tıbbi,  Genetik,  Anabilim,  Dalı,  Pendik,  Istanbul,  Marmara,  Universitesi,  Tıp,  Fakültesi,  Tıbbi,  Genetik,  Anabilim,  Dalı,  Pendik,  Istanbul,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (216) 625 4714
Faks Numarası
Hastane Telefonu
0 (216) 625 4545
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 10.066 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Her 25 kişiden 1’i astım hastasıdır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır